„Време за въображение“ – моята идея има глас
На 7 май 2025 г. в Актовата зала на Националната Априловска гимназия се проведе играта „Време за въображение“, част от традиционните Априлови дни на културата. В нея учениците показаха завидни умения по креативност, екипна работа и комуникация.
Събитието предизвика участниците да създадат рекламна кампания, посветена на ценностите и мисията на гимназията. Всеки отбор трябваше да изработи идея, визия и послание за популяризиране на училището.
Играта показа, че когато свободата на мисълта има платформа да изрази идеите си, се раждат оригинални и въздействащи проекти.
Събитието премина в духа на 190-годишнината от създаването на училището, припомняйки, че традицията и новаторството вървят ръка за ръка, когато младите умове имат възможност да творят.
Всички участници заслужиха поздравления за ентусиазма и отдадеността, с които се включиха в предизвикателството.
